Vali Dr. Ozan Balcı, İl Genel Meclisi Üyeleri bir araya geldi

Vali Ozan Balcı, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Yıldırım’ın daveti üzerine bir konuşma yapmak için 2018 yılının son İl Genel Meclisi toplantısında İl Özel İdaresi’ne geldi.  Vali Dr. Ozan Balcı,  konuşması sırasında “Özel idareyi değerli kılan iki önemli şey var. Bir katılımcı olması, iki  milletin derdini dert edinen, bu dertleri merkeze taşıyan insanların olması.” ifadelerini kullandı.

 

Tokat’ta Güzel İşler Yapılmış

Vali Ozan Balcı konuşmasında; “Tokat’ımıza çok güzel işler yapılmış. İlimizin merkezinden ilçelerine, en küçük yerleşim yerinden köyüne kadar insanların hayatına, yaşamına değer katan, tarımdan altyapıya, kanalizasyondan içme suyuna, kültürden eğitime yani insanın olduğu her yerde yaşamı ilgilendiren çok güzel işler yapılmış. Bu vesileyle, Memleketimizin, Milletimizin ve Tokat’ımızın kalkınmasına, imarına, ihyasına katkı sağlayan, alın teri döken, yüreklendiren, destek veren herkese canı gönülden teşekkür ediyorum, şükranlarımı arz ediyorum.” dedi.

 

Vali Dr. Ozan Balcı,  İlimiz ovalarının sadece Tokat’ı değil Karadeniz dahil tüm yurdumuzu besleyebilecek bir potansiyele sahip olduğunu vurguladı ve  “Bir plan program dahilinde, bilimi aklı ve  son teknolojiyi de kullanarak, çok  iyi çalışıp ovaları tam harekete geçirmemiz lazım. Tarımsal üretimimizi iç piyasayı aşıp, ihracata yönelik olarak yapmalıyız. Tarımsal üretimin yanında tarımsal sanayiye de kafa yormamız lazım. Memleketin, milletin imarına, inşasına, ihyasına, yükselmesine, yücelmesine insanlarımızın, huzuruna, refahına bu projeler daha çok katkı sağlar. Bu vesileyle 2018 döneminde yapılan hayırlı ve güzel işlere öncülük ettiğiniz için başta İl Genel Meclis Başkanımız olmak üzere İl Genel Meclis Üyelerimize, Genel Sekreterimize, müdürlerimize, bütün çalışanlarımıza, alın teri döken bütün işçilerimize, memurlarımıza ve hayata geçirilen projelere destek veren siyasetçilerimize canı gönülden teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

 

(0 356) 228 90 30

Numarayı arayarak Tokat İl Özel İdaresine ulaşabilirsiniz.

myt materialWeb Tasarım ve Kodlama F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik ve görsel paylaşımı yasaktır.