Sn. Valimiz Dr. Ozan BALCI 23.Dönem İl Genel Meclis üyelerine, yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, Meclis Üyelerine plaket verdi.

İl Genel Meclisinin son toplantısında  sayın Valimiz Dr. Ozan Balcı bugüne kadar yaptıkları çalışmalar nedeniyle teşekkür ederek, il genel meclisi üyelerine plaketlerini takdim etmiştir. Ayrıca son toplantısında, Tokat İl Özel İdaresi 2018 Yılı Faaliyet Raporu sunulmuş ve kabul edilmiştir.

Vali Dr. Ozan BALCI İl Genel Meclisi üyelerine: “Yaptığınız iş memleketi, milleti sevmeyle ilgili. Çok önemli ve anlamlı işler yaptığınızı düşünüyorum. 5 yıllık süre içerisinde Tokatlı hemşehrilerimizin yaşamına dokunacak tarımda, sağlıkta, eğitimde güzel işlere imza attınız. Tokatlı hemşehrilerimiz adına hepinize teşekkür ediyorum. Tebrik ediyorum. Allah her kuluna güzel işler yaptırmayı nasip etmez. Hayırlı güzel işler yapılması için alınan kararlarda hepinizin imzası var. Yürekten kutluyorum hepinizi. Tokat’ın, ihyasında her alanında gelişmesinde anlamlı ve önemli katkılar yapıldı. Yapılmaya da devam edecek. Sizlere, Özel İdare Genel Sekreterine, yardımcılarına, müdürlerine, hayır duaları ile sizleri destekleyen Tokatlı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.“ dedi.

 

(0 356) 228 90 30

Numarayı arayarak Tokat İl Özel İdaresine ulaşabilirsiniz.

myt materialWeb Tasarım ve Kodlama F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik ve görsel paylaşımı yasaktır.