VALİ DR. OZAN BALCI, İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİĞİNİ ZİYARET EDEREK YATIRIMLAR VE PROJELER HAKKINDA BRİFİNG ALDI

Vali Dr. Ozan Balcı İl Özel İdare Genel Sekreterliğini ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Vali Ozan Balcı, toplantı öncesinde birim amirleri ile tek tek tokalaşarak tanıştı.

İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, Genel Sekreter Yardımcıları ve birim müdürleri ile bir araya gelen Vali Dr. Ozan Balcı’ya,İl Özel İdaresinin genel durumu, 2000 yılından bugüne kadar yapılan yatırımlar ve projeler, şu anda devam etmekte olan önemli yatırımlar ve projeler, yapılacak olan önemli yatırımlar ve projeler, takip edilmesi gereken yatırım projelerinin varsa sorun ve çözüm önerileri ile önümüzdeki yıllarda gerçekleştirmek istedikleri hedefler hakkında brifing sunuldu.

Vali Dr. Ozan Balcı, brifing sonrası yatırım ve projelerin takipçisi olacağını belirterek, Tokat’ımıza bu hizmetleri gerçekleştirenlere ve brifingi verenlere teşekkür etti. Vali Dr. Ozan Balcı, yaptığı iş, faaliyet, yatırım ve projeler için işçisinden mühendisine, memurundan amirine, İl Özel İdaresine ve herkese teşekkür ederek, her şeyin daha da güzel olacağını, hizmetlerin devam edeceğini belirtti.

(0 356) 228 90 30

Numarayı arayarak Tokat İl Özel İdaresine ulaşabilirsiniz.

myt materialWeb Tasarım ve Kodlama F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik ve görsel paylaşımı yasaktır.